top of page

Služby – ceník

Mou prioritou je osobní přístup, transparentnost a vaše maximální spokojenost.

01 Studie foto.jpg

Konzultace
Studie bytu
Studie domu
Realizace

2 500 Kč
30 000 Kč
60 000 Kč
10 % z celkového rozpočtu

Konzultace-

Snažím se pochopit Vaši potřebu a záměr, aby Vám nový interiér odpovídal jak z hlediska funkce, tak stylu. Společně projdeme inspirace interiérů, které se Vám líbí. Navrhnu Vám dispoziční úpravy, vhodné materiály a barvy, typ nábytku a osvětlení formou skic a poznámek. Doporučím Vám dodavatele vybavení a pomohu s odhadem finanční náročnosti realizace. Konzultace je v případě další spolupráce odečtena od celkové kalkulace.

Interiérový design-

Studie

Po detailní konzultaci připravím úvodní návrh nového interiéru – studii – s odhadem rozpočtu na celkovou realizaci. Upravím dispoziční řešení prostoru a předložím Vám fotokoláže s návrhem vybavení a barevnicemi. Následně připravím 3D návrh interiéru s fotorealistickým pohledem do jednotlivých místností. Předám Vám seznam vytipovaných produktů s přímými odkazy na obchody, kde je můžete koupit. Po společné domluvě pak můžeme návrh posunout až do realizace, se kterou Vám ráda pomohu.

 

Realizace


Při realizaci úzce spolupracuji s architekty, projektanty a dodavateli stavby, ale také s řemeslníky a osvědčenými dodavateli vybavení z Čech i zahraničí. Provedu Vás jejich showroomy a společně odsouhlasíme vybrané materiály a barvy. Ověřím jejich ceny a slevové možnosti, podmínky a termíny dodání, připravím časový harmonogram, zařídím objednání a doručení zboží na Vaši adresu. Při realizaci zajistím autorský dozor nad dodávkou vybavení na míru, a to do posledního detailu. Cílem je ušetřit Váš čas a peníze a předat Vám hotový interiér bez starostí a zbytečných nervů. V případě zájmu Vám doporučím a pomohu s výběrem
uměleckých děl od autorů současného umění.

Home styling-

Někdy stačí jen kosmetická úprava a Váš interiér získá novou energii. Home styling je oživení a doladění existujícího interiéru. Po konzultaci připravím studii a při realizaci pracuji s tím, co již v interiéru máte. Měním doplňky, výmalby, textil a pár kusů nábytku tak, aby se výsledek co nejvíce přiblížil Vašemu snu.

Zakázková výroba nábytku a doplňků-

Kromě interiérové tvorby a výroby nábytku na míru dlouhodobě spolupracuji s předními francouzskými designéry na vzorování a výrobě nábytku, svítidel a designových doplňků pro světové značky jako jsou Le Cedre Rouge, Biobject, Napastyle, Roche Bobois, Le Prince Jardinier. Díky tomu poznávám nové výrobní technologie a šikovnost českých výrobců a nacházím další inspiraci pro interiérovou tvorbu.

bottom of page