FINHOUND & BURG
VŠE SE PROPOJUJE
Kvalita spojení je sama o sobě klíčem ke kvalitě.
VÝROBA Najdeme pro Vás vhodného výrobce. Jen nám řekněte, co potřebujete a zbytek nechte na nás.
VZOROVÁNÍ Zašlete nám své nákresy, plány nebo vizualizace, zajistíme pro Vás výrobu prototypu.
DODÁNÍ Před expedicí zboží zkontrolujeme a zajistíme dopravu společně s výrobcem.
JÍDELNÍ STOLY Minimalistické, industriální či stylové, s rozkladem či bez, do jídelny, zahrady nebo do kanceláře - stoly jsou vyrobené pomocí tradičních i moderních technologií.
O NÁS FHB studio působí od roku 2002 v oblasti architektury a designu a zároveň zajišťuje servis nezávislého zprostředkovatele výroby pro designéry a maloobchodní sítě s nábytkem a dekoracemi.
ODKLÁDACÍ STOLKY Nabízíme Vám širokou škálu materiálů a jejich povrchových úprav - vše zaměřené na detail a přesné provedení dle Vašeho zadání.
NAŠE MISE Naší misí je najít pro Vás ověřeného výrobce a zrealizovat Váš produktový nápad.
KOLEKCE BOHEMIAN LANTERNS Rádi pracujeme se sklem. Tato výjimečná kolekce svítidel byla vytvořena díky spolupráci zkušených kovářů a sklářů.
Horká hmota skla je před vyfouknutím do kovových konstrukcí formována optickou technologií.
NAŠE PORTFOLIO V naší široké síti dodavatelů najdete výrobce pracující s kovem, dřevem, dýhou, textilem, sklem, keramikou, sklolaminátem, betonem, kamenem atd.
TĚŽÍTKA Výroba těžítek je výzva – jde o kombinaci původní technologie hutního skla, hluboké znalosti chemických procesů při míchání barev a umělecké rytiny skla.
VZOROVÁNÍ Pro někoho noční můra, pro nás nejkreativnější část procesu.
KOLEKCE FAIRY Matka Příroda je tou nejvyšší inspirací. Kovová konstrukce svítidla je doplněna měděným kloboukem, který přirozeně oxiduje a opálovým, ručně foukaným sklem.
EXKLUSIVITA Respektujeme exkluzivitu každého našeho klienta.
JÍDELNÍ SET NIGHTBIRDS Tento jídelní set, zhotovený pražskými hrnčíři, je pastvou pro oči - drobné a přesné detaily motivu vymodelované do hlíny jsou následně pokryté bílou nebo světle modrou glazurou.
NÁŠ SERVIS Naším cílem je nabídnout Vám unikátní službu - sdílíme s Vámi pochopení pro kreativitu, řešení technických detailů a zároveň chuť pro perfektní zpracování.
INTERIÉROVÉ PROJEKTY Víme, jak převést Váš projekt do reality. Zajistíme zakázkovou výrobu stolů, židlí, křesel, sof, odkládacích stolků, postelí a dekoračních doplňků včetně osvětlení, s respektem k požadované kvalitě, rozpočtu a dodací lhůtě.
Podívejte se na naše realizace.
© 2020  ATELIER CZ